Skip to Content
History page

1954: Tozdan Başarı Deryasına

Eskiden hassas kumaşlar için ayrı çamaşır deterjanı üretilmezdi.

Sonra Perwoll’ün kendine ilke edindiği fikir doğdu:

Sadece temizlemekle kalmayan, aynı zamanda lifleri koruyan ve onlara gerekli bakımı sağlayan bir deterjan.

Bugüne dek, Perwoll eşi olmayan, bir numaralı hassas deterjan olma özelliğini korudu.

1984: Perwoll sıvılaşıyor

Sıvı formdaki yeni deterjan, Almanya pazarında hızla en çok satan ürün oldu. Sıvı deterjan, daha kolay doz ayarlamasına imkan verdiği gibi, suda daha hızlı çözünür ve geride kalıntı bırakmaz. Yün, ipek, kaşmir, kuş tüyü, pamuk ve viskoz gibi hassas ve narin kumaşlar konusunda eşi olmayan bir uzman.

2004: Hepsi için Perwoll

Perwoll çamaşır deterjanının bakım özelliklerinden herkes çok memnun kaldı ve böylece marka ürün çeşitliliğini genişletti. Bugün, yalnızca yün ve hassas kumaşlar için değil, özel bakım gerektiren tüm kumaşlar için özel bir Perwoll deterjan var. İşte böylece, renkli ve siyah çamaşırlara özel bakım serisi, daha canlı ve kalıcı renkler için meydana çıkmış oldu.

2016: Perwoll Yenilenen 3D

Perwoll Yenilenen 3D özel formülü ile 3 aşamada bakım yapar

 • Renk Yoğunluğu
 • Renk Kalıcılığı
 • Renk Parlaklığı

Her renk çamaşıra özel olarak geliştirilmiş çeşitleri ve özel formülü sayesinde Perwoll, o meşhur ‘Yeni mi? Hayır, Perwoll ile yıkandı.’ sloganının sonuna kadar haklı olduğunu kanıtlıyor.

2018: Perwoll Geliştirilmiş Yenileme Etkisi

Perwoll Geliştirilmiş Yenileme Etkisi, tüm giysileriniz için doğru bakımı sağlar. İster renkli, beyaz, koyu renkli, fonksiyonel iç çamaşırları, yünlü ya da narin giysiler olsun- Perwoll Geliştirilmiş Yenileme Etkisi giysilerinizin her zaman yeni gibi görünmesini ve ferah olmasını sağlar. Gelişmiş formül, yalnızca giysilerinizi temizlemekle kalmaz, ayrıca giysilerinize bakım yaparak onların yeni gtibi kalmasını sağlar.

2022: Yeni mi? Evet! Perwoll Yenileme

Yenilik zamanı. Perwoll Yenileme. Perwoll’deki son güncellememiz, tüm giysiler için nazik temizlik, daha iyi renk canlandırma ve dokuları yenileme sunar. İster kaşmir üst ister fonksiyonel spor tshirt olsun, sizi piyasadaki en iyi giysi bakımıyla donattık. Kıyafetlerinizi 3 kat daha uzun süre güzel tutun. Güzel olmanın modası geçmez.

İlgili Makaleler

 • Perwoll ve Sürdürülebilirlik

  Perwoll, giysilerinize özen gösterir ve onları daha uzun süre bakımlı tutmanıza yardımcı olacak formüller sunar. Geniş ürün portöyümüz ve sürdürülebilirlikle ilgili çabalarımız hakkında daha fazlasını keşfedin.

 • Yıkama için ipuçları

  Yıkama için ipuçlarımız, giysilerinizi doğru yıkamanız ve korumanız için size yardım etmektedir.

 • #YenidenÖğren

  İlham veren projeler, önemli dönüm noktaları ve gezegenimizi etkileyen moda tercihleri