Skip to Content
Bir pipet vasıtasıyla bir test tüpünün içine bir şey konuluyor

Ürün İçerikleri & Formülü

Perwoll ile kıyafetlerinizi daha uzun süre yeni gibi tutun ve zamanın neden olduğu hasarları onarın. Giysilerinize en uygun bakımı sağlayan malzemelerimiz, ekolojik ayak izine göre de geliştirilmekte ve sürekli olarak iyileştirilmektedir.

 • Enzimler - Tüylenme & İpliklenmeyi Önleme

  Enzimler biyo bazlı içeriklerdir. Özellikle renk bakımı, gri efekti önleme, leke türleri gibi belirli görevlerde işe yarayan güçlü bileşenlerdir. Katalizör olarak çalıştıklarından dolayı, her molekül birden fazla çalışır.

 • Kokular - Uzun Süren Kalıcı Ferahlık

  Kokular, farklı kokuların karışımından meydana gelir. Giysilerinize hoş koku vermek için kullanılan bileşenlerdir. Koku bileşenleri, zaman içinde bir salım işlevini tamamlayabilmek adına farklı buharlaşma davranışına sahiptir.

 • Polimerler - Boya geçişini önleme

  Polimerler, deterjanın sahip olması gereken çeşitli önemli işlevleri yerine getirir ve bir deterjan için özel etki yaratır

 • Aktif Maddeler & Surfaktanlar - Kusursuz giysiler

  Surfaktan yüzey aktif maddesi, deterjanların ve temizlik ürünlerinin içerdigi başlıca bileşenlerdendir. Giysilerin üzerindeki lekeleri ve kiri çözerek, su ile birlikte kirin çıkarılmasını sağlarlar. Tüm yüzey aktif maddelerimiz tamamen biyolojik olarak parçalanabilirdir.

 • Koruyucular - Temizlikte Hijyen

  Sıvı ürünlerde koruyucular, formülasyonların stabil kalmasını sağlar. Koruyucular olmadan ürünler kötü kokmaya başlayabilir veya bakteriler büyüyebilir.