Skip to Content

Ambalaj

Ambalajlarımızın işlevsel ve geri dönüştürülebilir olmasına büyük özen gösteriyoruz.

 

Henkel'in ambalaj stratejisi

Bir açık alanda güneş tarafından aydınlatılan küçük bir ağaç

Ambalajımızı geliştirirken, çevresel ayak izimizi ve atıklarımızı azaltırken ürünlerimizi güvenle kullanabilmenize büyük özen gösteriyoruz.

Ambalaj uzmanlarımız, mümkün olan en düşük malzeme kullanımı ve genel geri dönüşüm sistemlerinin mevcut olduğu malzemelerle ambalaj üzerinde sürekli olarak çalışmaktadır. Ürünlerimizi tüm yaşam döngüleri boyunca değerlendirdiğimiz için, ambalaj malzemelerinin atılmasını veya geri dönüştürülmesini de dikkate alıyoruz.

2025 yılına kadar ambalajlarımızın yüzde 100'ünün geri dönüştürülebilir, yeniden kullanılabilir olmasını hedefliyoruz. Ek olarak, ambalajlarımızda zaten geri dönüştürülmüş plastik oranını artırmak istiyoruz.

Henkel'in taahhüdü hakkında ayrıntılı bilgiyi burada bulabilirsiniz: https://www.henkel.com/sustainability/positions/packaging

Geri dönüştürülebilirlik

Perwoll şişelerimizin tam geri dönüştürülebilirliği Institute cycloss - HTP tarafından onaylanmıştır. https://www.cyclos-htp.de/cyclos-htp/the-institute-at-a-glance/ Not: WE'deki ülkeler için geçerlidir

Üzerinde yazı olmayan Perwoll ambalajları
  • İçinde ne var?

    Perwoll, giysilerinizi daha uzun süre güzel tutmak için size en iyi bakım formülünü sunmak için durmaksızın çalışıyor.

  • Henkel'de Ulaştırma & Lojistik

    Atmosferdeki Karbondioksit salınımının keskin bir şekilde artması, gezegenin ısınmasına neden oluyor ve bu iklim değişikliğinin ana nedeni.

  • Bu hareketin bir parçası olun

    Kullanılan enerjinin yaklaşık% 80'i ve çamaşır deterjanlarının Karbon ayak izi, kullanım aşamasından, yani evde gerçek yıkama işleminden kaynaklanmaktadır.