Skip to Content
Bir hattın üzerinde bir trenin geçtiği ve arka planda güneşin battığı bir manzara

Üretim Aşaması

Perwoll, ekolojik ayak izini iyileştirmek için tüm değer zinciri boyunca sürekli olarak çalışmakta ve Henkel'in sürdürülebilirlik stratejisine etkin bir şekilde katkıda bulunmaktadır.

Sık bir ormanda yer alan kalp şeklindeki gölün üstten görünümü

Atmosferdeki CO2'nin keskin bir şekilde artması, gezegenin ısınmasına neden olur ve küresel iklim değişikliğinin ana nedenidir. Dünyanın dört bir yanındaki yaşam tarzları ve ekonomik stratejiler uyarlanmadıkça, ortalama küresel sıcaklık bu yüzyılın sonuna kadar ciddi sonuçlara yol açacak şekilde önemli ölçüde artabilir.

Sürdürülebilirlik Stratejimiz

Perwoll, ekolojik ayak izini iyileştirmek için tüm değer zinciri boyunca sürekli olarak çalışıyor ve Henkel'in sürdürülebilirlik stratejisine etkin bir şekilde katkıda bulunuyor.

Kurumsal düzeyde Henkel, kaynakların verimli kullanımına, küresel operasyonlarının enerji tüketimini azaltmaya ve sera gazı emisyonlarını sınırlamaya odaklanır. Buna ek olarak, Henkel, 2040 yılına kadar iklim-pozitif bir şirket olmayı taahhüt etmiştir. Henkel'in iklim koruma stratejisi ve hedefleri hakkında ayrıntılı bilgi burada bulunabilir: https://www.henkel.com/sustainability/positions/climate-positive

  • İçinde ne var?

    Perwoll, giysilerinizi daha uzun süre güzel tutmak için size en iyi bakım formülünü sunmak için durmaksızın çalışıyor.

  • Odak noktası olarak Sürdürülebilirlik

    Ambalajlarımızın işlevsel ve geri dönüştürülebilir olmasına büyük özen gösteriyoruz.

  • Bu hareketin bir parçası olun

    Kullanılan enerjinin yaklaşık% 80'i ve çamaşır deterjanlarının Karbon ayak izi, kullanım aşamasından, yani evde gerçek yıkama işleminden kaynaklanmaktadır.