Perwoll Perwoll Perwoll

Ambalajlarımızın işlevsel ve geri dönüştürülebilir olmasına büyük özen gösteriyoruz.

Henkel'in ambalaj stratejisi

Ambalajımızı geliştirirken, çevresel ayak izimizi ve atıklarımızı azaltırken ürünlerimizi güvenle kullanabilmenize büyük özen gösteriyoruz.

 

Ambalaj uzmanlarımız, mümkün olan en düşük malzeme kullanımı ve genel geri dönüşüm sistemlerinin mevcut olduğu malzemelerle ambalaj üzerinde sürekli olarak çalışmaktadır. Ürünlerimizi tüm yaşam döngüleri boyunca değerlendirdiğimiz için, ambalaj malzemelerinin atılmasını veya geri dönüştürülmesini de dikkate alıyoruz.

 

2025 yılına kadar ambalajlarımızın yüzde 100'ünün geri dönüştürülebilir, yeniden kullanılabilir olmasını hedefliyoruz. Ek olarak, ambalajlarımızda zaten geri dönüştürülmüş plastik oranını artırmak istiyoruz.

 

Henkel'in taahhüdü hakkında ayrıntılı bilgiyi burada bulabilirsiniz: https://www.henkel.com/sustainability/positions/packaging

Geri dönüştürülebilirlik

Perwoll şişeleri her zaman karıştırılmamış plastikten yapılır. 

 

Perwoll şişelerimizin tam geri dönüştürülebilirliği Institute cycloss - HTP tarafından onaylanmıştır. https://www.cyclos-htp.de/cyclos-htp/the-institute-at-a-glance/ Not: WE'deki ülkeler için geçerlidir

 • Üretim Aşaması
  Atmosferdeki CO2'de keskin bir artış gezegenin ısınmasına neden oluyor ve bu da iklim değişikliğinin ana nedeni.
 • Sizin Katkınız
  Bu hareketin bir parçası olun
  Kullanılan enerjinin yaklaşık% 80'i ve çamaşır deterjanlarının Karbon ayak izi, kullanım aşamasından, yani evde gerçek yıkama işleminden kaynaklanmaktadır.
 • İçerikler & Formül
  İçinde ne var?
  Perwoll, giysilerinizi daha uzun süre güzel tutmak için size en iyi bakım formülünü sunmak için durmaksızın çalışıyor.