Perwoll Perwoll Perwoll

#Yenileyin

İleri dönüşüm için neler yapabilirsiniz?

Aksesuarlarla bir gömleğe 6 farklı tarz yansıtın

Dolabınızı yeni kıyafetler almadan güncellemek mi istiyorsunuz? Kendin-yap kıyafet videomuz eskiden sevdiğiniz beyaz gömleğinizle nasıl 6 farklı stil yaratabileceğinizi gösteriyor. Gömleiğinizi nasıl değiştirebileceğinizi öğrenin ve bu vintage tüyolarla dolabınızdan maksimum verimi alın.

Beyaz gömlekler neden vintage hazinelerdir?

Beyaz gömlekler her şeyle giyilebilen zamansız klasiklerdir. Bit pazarında kolayca beyaz vintage bir gömlek bulabilir, erkek arkadaşınızın ya da oda arkadaşınızın beyaz iş gömleğini ödünç alabilir ya da sıkıcı beyaz gömleğinizi basit aksesuarlarla 6 farklı şekilde şıklaştırabilirsiniz.

Kendin-yap kıyafet FİKİRLERİ: Beyaz bir gömleğe aksesuarlarla nasıl yeniden tarz kazandırırsınız

Kendin Yap kıyafet eğitim videosu: Beyaz bir gömlekle aksesuarlar kullanarak nasıl yeniden tarz oluşturulabilir

İhtiyacınız olanlar:

  • Beyaz gömlek
  • Aksesuarlar (kemerler, broşlar, manşetler, takılar, lastik tokalar, atkılar ve aklınıza gelebilecek her şey)

 

Yapılacaklar

1. Adım: muazzam vintage gömleğinin bel kısmını bir şalla bağlıyor

1. Bir kemer veya şal kullanarak belini bağlayın

Bu özellikle oversize gömleklerde, üzerinize tam oturmayan vintage parçalarda ya da erkek arkadaşınızdan veya oda arkadaşınızdan ödünç aldığınız düz iş gömleğinde mükemmel bir şekilde işe yarar.

2. Adım: saç tokaları kullanarak gömleğiyle yeniden tarz oluşturan kadın

2. Yakanızı değiştirin

Saç tokaları sadece bukleleri kontrol altına almak için değildir. Onları düz bir gömleğe cazibe katmak için de kullanabilirsiniz. Basitçe yakaya takın ve işte yeniden stil verilmiş parti parçanız hazır!

3. Sıkıcı düğmeler yerine küpeleri kullanın

Sıkıcı bir iş gömleğini ofisten kıyafetinden parti kıyafetine çevirmenin kolay ve etkili bir yolu. Ayrıca hiç takmadığınız vintage küpelerinizi kullanmak için bir fırsat. Kancasına bağlayıp, onları düğme deliklerine yerleştirmenin en iyi yolu mevcut düğmenin altından geçirmektir. Eğer bu işe yaramazsa bir kancalı iğne yardımıyla onları düğmenin ters tarafından sabitleyebilirsiniz.

4. Adım: gömleğiyle yeniden tarz oluşturmak için muazzam vintage bir kolye kullanan kadın

4. Tamamen iliklenmiş yakanın altına kısa bir kolye takın

Erkekler gevşemek istediklerinde gömleklerinin yakasındaki düğmeleri açarlar. Siz de tam tersini yapabilirsiniz ama bu görünümü öne çıkaracak aksesuarlarınız varsa.

5. Adım: gömleğiyle yeniden tarz oluşturmak için bir broş kullanan kadın

5. Göz alıcı broşlarla gömleğinize geçici makyaj yapın

Düz bir gömleği süslemek için broşları kullanmak tabii ki yeni bir konsept değil ama gözden düşmüş bir stil önerisi. İyi haber ise broşlar moda dünyasına geri döndü! Alışılmışın dışında yerleştirmeler ve üst üste kullanımlar ise modern broş stilinizi büyükannelerimizin stilinden ayrıyor. Teyzenizin mücevher zulasını karıştırın ve gömleklerinize haftanın her günü yeniden stil verin.

6. Adım: fantastik bir son tarz oluşturma ipucuyla gömleğiyle yeniden tarz oluşturmak için kadın kumaşlı saç tokalarını kullanıyor

6. Kollarınızı sıyırın

ve bluzlarınıza yeniden stil verme işine girişin. Bu ayrıca oversize gömlekler için de harika bir stil önerisi. Cesur paçalar, esnek bilezikler ya da süslü saç lastikleri sadece görünümünüzü şıklaştırmayacak ve kollarınızın ellerinizin üstüne düşmesini engellemeyecek aynı zamanda fazla kumaşla kabarık bir kol etkisi yaratacaksınız.

Uzun ömürlü olması için beyaz gömleğinizi nasıl yıkamalısınız?

Kendin-yap kıyafet rehberimizde uzmanlaştığınızda düz beyaz gömlekleriniz çok daha fazlası haline gelecek. Çamaşır yıkama rutininizin de onları temiz ve yepyeni tutmasına dikkat edin!

 

İşte beyaz gömleğinizi uzun ömürlü ve bembeyaz tutmak için bazı öneriler:

 

  • Her zaman beyazlarınızı ayrı yıkayın
  • Çamaşır makinenizi temiz tutun - makinenizin kapağındaki tortu
  • beyaz kıyafetlerinizin üzerine sinebilir
  • Lekeleri önceden temizleyin
  • Önerilen ısıda yıkayın
  • Perwoll Beyaz & Doku kullanın ... Perwoll, kıyafetlerinizin beyazlığını ağartmadan korur. Özel formülü dokuları güçlendirir ve yatıştırır, böylece ışığı daha eşit yansıtırlar ve daha beyaz görünürler
  • UV ışınlarının beyazlatıcı etkisinden yararlanmak için güneş ışığında kurutun